DZIŚ: 16 Styczeń, 2019

Wielorodzinny Dom Modelowy. Wręczyliśmy nagrody laureatom

Wielorodzinny Dom Modelowy. Wręczyliśmy nagrody laureatom

9 września na warszawskim Torwarze z rąk wiceprezesa BGK Nieruchomości Wlodzimierza Stasiaka zostały przyznane nagrody laureatom konkursu na projekt domu modelowego. Czeki o wartości 35 tysięcy złotych odebrali: Mateusz Gierszon, Mateusz Herbst oraz pracownie S.A.M.I. Architekci i Kuryłowicz & Associates. Gratulujemy i dziękujemy za udział! 

 

BGK Nieruchomości, realizując komercyjną część programu Mieszkanie Plus, stara się dążyć do doskonałości, stąd powstał pomysł ogłoszenia konkursu na modelowy dom wielorodzinny. Zależało nam na tym, żeby znaleźć te modelowe, prawie doskonałe rozwiązanie, które łączyłoby ze sobą najwyższą jakość architektury, w szczególności w zakresie funkcjonalności, z bardzo dobrą technologią w zakresie energooszczędności, również w połączeniu z bardzo dobrymi rozwiązaniami urbanistycznymi, tworzącymi przyjazne otoczenie dla mieszkańcówtak Włodzimierz Stasiak, wiceprezes BGK Nieruchomości, podsumował podstawowe założenia konkursu tuż przed wręczeniem nagród lego laureatom

Prezes Stasiak w swoim przemówieniu nt. rozstrzygniętego już konkursu postanowił powiedzieć również kilka słów o charakterze jego przebiegu, który umożliwił skuteczną wymianę doświadczeń pomiędzy architektami a producentami prefabrykatów.

Firmom, które zgłosiły się do konkursu, zaproponowaliśmy udział w specjalnych warsztatach, tak aby stworzyć swego rodzaju platformę wymiany myśli i doświadczeń pomiędzy pracowniami architektonicznymi a wytwórcami technologii. My jako BGK Nieruchomości jesteśmy przekonani, że istnieje potrzeba tworzenia nowych pomysłów oraz nowych innowacyjnych rozwiązań. Chodzi bowiem o stworzenie koncepcji budowy mieszkań dostępnych cenowo, ale jednak, co zawsze powtarzam, spełniających określone kryteria jakościowepodsumował główną ideę stojącą za konkursem wiceprezes BGK Nieruchomości.

GŁÓWNI LAUREACI KONKURSU:

S.A.M.I. Architekci

NAGRODZONA PRACA:


EMA Studio

NAGRODZONA PRACA:


Kuryłowicz & Associates

NAGRODZONA PRACA:


Mateusz Herbst

NAGRODZONA PRACA:

 

Komentarze:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Notice: Uninitialized string offset: 0 in /home/mplus/domains/mplus.pl/public_html/core/i18n/i18n.php on line 47